soczewki wymienne

( ilość produktów: 6 )

Soczewki szybko zyskały swoich zwolenników. W przeciwieństwie do okularów, soczewki kontaktowe nie parują, przez co przez cały dzień można cieszyć się dobrą jakością obrazu. Soczewki wystarczy założyć rano, by spełniały swoje zadanie. Podobnie jak okulary, ich zadaniem jest korekta wzroku.

Dla kogo soczewki?

Soczewki to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią zwracać na siebie uwagi, a także dla tych, które cenią sobie wygodę. Mogą ich używać osoby w każdym wieku. Ewentualne przeciwskazania należy omówić z lekarzem. Z soczewek bardzo chętnie korzystają sportowcy i osoby prowadzące aktywny tryb życia, a także osoby z wadami wzroku, które sceptycznie podchodzą do okularów.

 

Jak często należy zmieniać soczewki wymienne?

Aby soczewki spełniały swoje zadanie, istotne jest nakładanie ich czystymi rękami. W zależności od typu soczewek, wymienia się je codziennie, co dwa dni, raz na kwartał lub co roku. Zaleceń co do okresu wymiany należy bezwzględnie przestrzegać, gdyż zbyt długo noszone soczewki mogą przyczynić się do podrażnienia oczu. Ważne jest również regularne czyszczenie soczewek i dezynfekowanie szkiełek. Przy prawidłowym użytkowaniu i czyszczeniu soczewki wymienne poprawią jakość naszego widzenia.

 

Soczewki wymienne hurtownia Optikea

Hurtownia okularów Optikea zajmuje się hurtową sprzedażą okularów, szkieł kontaktowych oraz artykułów okularowych. W hurtowni okularów optikea kupisz idealne soczewki wymienne, dostosowane do Twoich potrzeb.

pixel