Okulary korekcyjne - hurtownia Optikea

( ilość produktów: 1551 )

Oferta hurtowni Optikea zawiera nie tylko szeroki wybór okularów dostosowanych do konkretnych wad wzroku, ale też pozwala każdemu dobrać okulary współgrające z jego poczuciem estetyki. Wśród dostępnych produktów znajdują się przyrządy optyczne renomowanych producentów, które łącza staranność wykonania z wytrzymałością. Jeśli chodzi o oprawy okularów, nasza hurtownia okularów korekcyjnych posiada bardzo rozbudowany katalog – od tych prostych i dyskretnych, po najbardziej eleganckie i zwracające uwagę przechodniów.

Okulary korekcyjne uznanych producentów

W hurtowni okularów korekcyjnych Optikea dostępne są między innymi okulary marek Sunoptic oraz Montana, w tym okulary z antyrefleksem, a także wiecznie modne lenonki i „kocie oczy”. Okulary dla kobiet, mężczyzn i dzieci skutecznie korygujące wady wzroku i zachwycające estetyką wykonania – wszystko to oferuje Państwu Optikea.

 

Hurtownia okularów korekcyjnych Optikea – okulary dostosowane do Twoich potrzeb

Okulary korekcyjne to najpopularniejszy typ okularów, a korzystanie z nich jest bez wątpienia najprostszą metodą korekty różnego rodzaju wad wzroku. W dzisiejszym świecie człowiek narażony jest nieustannie na czynniki zagrażające zdrowiu oczu – pracujemy godzinami przy komputerach, nieustannie wpatrujemy się w ekrany, funkcjonujemy w nienaturalnym oświetleniu. Wszystko to sprawia, że z czasem widzimy coraz gorzej. Hurtownia okularów korekcyjnych Optikea posiada w swoim asortymencie okulary, które ułatwiają życie i pozwalają widzieć lepiej w przypadkach wad wzroku, wrodzonych i nabytych, takich jak:

  • krótkowzroczność
  • nadwzroczność
  • astygmatyzm
  • starczowzroczność

Okulary korekcyjne to przede wszystkim ważny element, który pomaga w prawidłowym widzeniu. Wielu z nas miewa problemy ze wzrokiem, zaś każda wada wymaga od nas skorygowania jej. W ten sposób bez wątpienia polepszy się komfort codziennego życia.


Okulary nie muszą być brzydkie i nudne. Obecnie, okulary korekcyjne hurt to szeroki wybór świetnych oprawek, ciekawych kształtów, wzorów i kolorów, a także niezwykłych szkieł. Zarówno osoby, które cenią sobie klasykę, jak i te bardzo odważne znajdą dla siebie coś wyjątkowego.Jak wybrać modny i dopasowany model okularów?

Każda kobieta i każdy mężczyzna powinni podejść do wyboru okularów korekcyjnych bardzo indywidualnie. Oprócz ustalenia wady wzroku i określenia, jakich szkieł korekcyjnych potrzebujemy, powinniśmy również sprawdzić, jakie oprawy będą najbardziej odpowiednie. Warto zastanowić się, do czego chcemy wykorzystywać okulary, jak często będziemy je nosić i do czego chcemy je dopasować. Warto przyjrzeć się nie tylko noszonym zwykle ubraniom, ale także dodatkom do nich.Odpowiedni kształt oprawek

Istotne jest również, aby właściwie wybrać oprawki okularów do kształtu i wyglądu twarzy. Zwykle okulary korekcyjne hurtownia oferuje w wielu różnych rodzajach i wielkościach oprawek, dlatego każdy z nas może wybrać i zakupić okulary idealnie dopasowane do siebie. Należy określić, czy posiadamy twarz bardziej okrągłą, owalną, kanciastą czy kwadratową. Dzięki temu można będzie dobrać najlepsze oprawki okularowe, które nadadzą nam wiele stylu i szyku. Dzięki odpowiednio dobranym okularom możemy wydawać się innym osobami bardzo inteligentnymi, prawdomównymi, oczytanymi, wyrafinowanymi czy pracowitymi. Jeden niewielki szczegół jest w stanie całkowicie zmienić postrzeganie nas przez innych.Soczewki korygujące wady wzroku

Najważniejszym elementem okularów ze względów zdrowotnych są jednak soczewki korekcyjne. W końcu, to właśnie z ich powodu w ogóle sięgamy po okulary korekcyjne. Z tego powodu warto wybierać okulary mając na uwadze właściwą wielkość szkieł okularowych. Zbyt wąskie lub za małe nie zapewnią nam komfort widzenia. Zaś zbyt wielkie nie będą odpowiednio prezentować się w przypadku wielu kształtów twarzy. Warto zrównoważyć kształt i wygląd okularów oraz ich oprawek. Miejmy na uwadze przede wszystkim komfort widzenia, a dopiero na drugim miejscu wygląd.Czy da się połączyć świetny wygląd i komfort widzenia?

Oferująca okulary korekcyjne hurtownia Optikea zapewnia, że każdy z nas bez trudu znajdzie właściwie dopasowane oprawki okularów i odpowiednia wielkość szkieł. W ofercie jest mnóstwo różnych i bardzo ciekawych propozycji, które powinny w pełni usatysfakcjonować nawet najbardziej wybredne osoby. Dostępne są także różne opcje szkieł korekcyjnych, np. z dodatkową powłoką polaryzacyjną, która doskonale pochłania i odbija pobłyski, dzięki czemu jazda autem czy praca na komputerze będą wygodne i przyjemne. W szerokiej ofercie z pewnością znajdziemy oprawki dopasowane do kształtu twarzy, odpowiednie do najczęściej noszonych ubrań i dodatków, jak również we właściwej wielkości, aby zapewnić dobre widzenie.

 

Jak dbać o okulary?

Żeby okulary korekcyjne mogły posłużyć nam przez długi czas, musimy właściwie o nie zadbać. Do czyszczenia najlepiej wybierać przeznaczone do tego ściereczki z mikrofibry. Nie porysują delikatnej powłoki szkieł. Dodatkowo zawsze kiedy zdejmujemy okulary powinniśmy odkładać je do specjalnego etui na okulary. Takie etui powinno być wykonane z twardego materiału, aby chroniło okulary przed uszkodzeniami, uderzeniami itd. Z kolei wnętrze najlepiej, aby było z dość miękkiego materiału, który będzie amortyzował wszelkie wstrząsy i uderzenia.

pixel