Okulary Polaryzacyjne

( ilość produktów: 1737 )

W opisach okularów często pojawia się opcja polaryzacji. Czym różnią się one od okularów przeciwsłonecznych?

Dlaczego warto kupić okulary z polaryzacją?

Dzięki klasycznym okularom przeciwsłonecznym słońce mniej nas razi. Okulary przeciwsłoneczne zmieniają również kolory. Z kolei okulary z polaryzacją nie tylko chronią przed słońcem, ale także blokują odblaski, a oglądany obraz zachowuje naturalne kolory. Dzięki temu okulary polaryzacyjne to świetny wybór dla kierowców, ponieważ zyskują oni lepszą widoczność, przez co znacznie wzrasta komfort i bezpieczeństwo jazdy. Okulary te polecane są także osobom wrażliwym na światło, a także wszystkim, którzy chcą dobrze widzieć w okularach przeciwsłonecznych.

 

Jakie okulary polaryzacyjne wybrać?

Okulary to bardzo praktyczny dodatek. Ładny design z pewnością jest ważnym elementem przy wyborze, jednak powinniśmy w pierwszej kolejności zwracać uwagę na szkła. Okulary różnią się barwą soczewek. Na co dzień najlepsze są szkła szare lub zielone. Z kolei dla kierowców najlepiej sprawdzą się soczewki brązowe lub żółte. Okulary z polaryzacją wyglądają bardzo podobnie jak te przeciwsłoneczne, dlatego informacja o filtrach znajduje się najczęściej bezpośrednio na okularach lub opakowaniu.

 

Gdzie kupić okulary polaryzacyjne?

W hurtowni okularów optikea znajdziesz szeroki wybór modeli z polaryzacją. Oferujemy modele damskie i męskie w różnych kolorach i fasonach. Dzięki temu na pewno znajdziesz idealne okulary, które będą bardzo praktyczne oraz eleganckie.

pixel