Okulary przeciwsłoneczne damskie

( ilość produktów: 1873 )

Okulary przeciwsłoneczne damskie pozwalają w pełni cieszyć się urokami lata. Przede wszystkim chronią oczy przed promieniowaniem UV. Okulary stanowią również ładny element stylizacji. Odpowiednio dobrane podkreślają urodę i nadają wdzięku.

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne?

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na filtr. Dobry filtr UV powinien wynosić minimum 400. Neutralna barwa okularów, szara, jest idealna dla wszystkich, nawet dla kierowców. Z kolei brązowa pozwala oczom na odpoczynek. Natomiast okulary z opcją polaryzacji blokują światło odbijające się od jasnych powierzchni, przez co są idealne dla kierowców. Kolejnym istotnym elementem jest kształt i design oprawek. Ciekawe motywy i kolory pozwalają nadać wyglądowi nietypowego wyglądu, podkreślić zalety danej twarzy. Przykładowo do okrągłej buzi najlepsze będą kwadratowe modele. Z kolei na pociągłej twarzy dobrze będą się prezentować okrągłe okulary.

 

Okulary przeciwsłoneczne – dlaczego warto kupić je w hurtowni okularów?

Okulary w hurtowni okularów Optikea to sprawdzone okulary, które rzeczywiście chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. W przypadku tanich okularów szkła jedynie przyciemniają obraz, nie zapewniając oczom należytej ochrony.

 

Oferujemy okulary przeciwsłoneczne w atrakcyjnych cenach oraz wysokiej jakości. Proponujemy okulary sprawdzonych marek takich jak Montana, Draco, Lozano czy Bloc. Szeroki wybór produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne.

pixel