Oprawki okularowe i okulary zerówki – hurtownia Optikea

( ilość produktów: 1312 )

Nasza hurtownia oprawek do okularów prezentuje szeroki wybór opraw oraz okularów zerówek. Dostępne są one w różnych kształtach – okrągłych, prostokątnych, podłużnych. Hurtownia oprawek do okularów Optikea przedstawia także szeroką gamę kolorów oferowanych produktów. Możesz wybierać spośród klasycznych czerni, brązów, złota, aż po czerwień czy zieleń. Jeśli chodzi o oprawy okularowe, hurtownia oferuje też różne wzory. U nas znajdziesz takie w klasycznym prostokątnym kształcie, kocie, kultowe lenonki czy wersje bezramkowe.

Sprawdzona hurtownia oprawek okularowych

Sprzedajemy oprawy wykonane z plastiku lub metalu. Ciekawą propozycją, jaką zawiera hurtownia oprawek okularowych są okulary zerówki, dostępne także z antyrefleksem. Ten typ powłoki znacznie poprawia komfort użytkowania, np. podczas korzystania z komputera. W naszej hurtowni oprawek gwarantujemy wysoką jakość produktów. Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania dotyczące zamówienia, wysyłki oraz asortymentu.

 

Hurtownia oprawek i okularów zerówek

Ciekawe stylizacje na każdy dzień i od święta wymagają przemyślanych dodatków. Jednym z nich mogą być właśnie okulary. My sami wyznaczamy granice swojego stylu, zaś dodatki pomagają nam idealnie uzupełniać stylizacje. Osoby, które mają problemy ze wzrokiem mogą uzupełniać swój wyjątkowy look dzięki wspaniałym oprawom okularów. Jednak co z osobami, które świetnie widzą i nie potrzebują okularów korekcyjnych? Okulary mają służyć nam przede wszystkim do korekcji wady wzroku. Jednak obecnie oprawki okularowe nie są już zwykłymi, nudnymi okularami. Niemal każda hurtownia okularów online, ale i hurtownia okularów stacjonarna oferuje niezwykle szeroki wybór oprawek w wielu różnych kształtach, wzorach i modelach. Niezwykłe oprawki okularowe sprawiły, że obecnie okulary nie są już wyłącznie metodą korekcji wzroku, ale stały się również wspaniałym dodatkiem do niecodziennych, ale i codziennych stylizacji. Ich popularność stała się tak ogromna, że nawet osoby, które nie mają problemów z poprawnym widzeniem chętnie decydują się na okulary zerówki, aby dopełnić swojej stylizacji. Warto także dodać, że okulary zerówki mają szczególną zaletę. Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie specjalnych powłok na szkłach, możemy zadbać o swój wzrok i chronić go na co dzień. Osoby, które potrzebują okularów, aby lepiej widzieć mogą zastosować w nich takie specjalne powłoki lub filtry. Jednakże, dzięki okularom zerówkom również osoby mające doskonały wzrok mogą chronić swoje dzięki odpowiednim powłokom. Sprawdzą się one przy każdych wyświetlaczach w telefonach, komputerach, czy nawet ekranie telewizora, czyli wszędzie, gdzie nasz wzrok jest narażony na szczególnie szkodliwe czynniki.

 

Jak dobrać okulary?

Podczas wybierania okularów korekcyjnych nie powinniśmy skupiać się wyłącznie na wyglądzie oprawek. W dzisiejszych czasach niemal każda hurtownia oprawek okularowych oferuje tak szeroki wybór oprawek, ich kształtów, rozmiarów i kolorów, że bez problemu można dostosować oprawy do niezbędnych szkieł. I to właśnie szkła są najważniejsze w wyborze okularów. Jeśli jednak nie potrzebujemy korekcji wzroku, ale bardzo chcemy nosić okulary z uwagi na ich wyjątkowy wygląd - możemy zdecydować się na okulary zerówki. Ogromna oferta takich okularów pozwala na to, by każdy znalazł wymarzony model okularów, które doskonale pomogą skomponować strój i dodatki. Pamiętajmy także, że nawet okulary zerówki mogą spełniać pewne dodatkowe funkcje, dzięki którym będziemy chronić nasz wzrok. Jednym z najczęściej wybieranych dodatków jest powłoka antyrefleksyjna oraz filtry, które chronią nasze oczy podczas pracy przy komputerze. Niemal każdego dnia spędzamy wiele godzin przed ekranem komputera czy telefonu. Dlatego odpowiednia ochrona może okazać się bardzo cenna.

 

Hurtownia opraw okularowych oferuje bardzo szeroki wybór nie tylko kształtów i kolorów oprawek, ale również pozwala na wybór różnych materiałów z jakich wykonane są oprawki. Materiał, na który się zdecydujemy będzie miał duży wpływ na wygodę użytkowania okularów. Warto wybrać oprawki, które będą wykonane z trwałego, ale lekkiego tworzywa. W ten sposób zyskamy naprawdę wygodne okulary. Najczęściej sprzedawane oprawki wykonane są z metalu lub płyty acetalowej. Oprawki wykonane z metalu to najczęściej stop różnych gatunków metali, które mogą się różnić u poszczególnych producentów. Są bardzo trwałe i odporne na korozję. Zaś okulary z płyty acetalowej zwykle nazywane są oprawami plastikowymi. Pozwalają na łatwe kształtowanie ich i regulację.

 

Dlaczego sięgamy po okulary zerówki?

Najczęściej oferująca okulary zerówki hurtownia posiada ogromny wybór oprawek do okularów. Dlaczego? Właśnie z tego powodu, że najczęściej okulary zerówki stosuje się jako idealny dodatek do stylizacji. Osoby, które decydują się na takie okulary nie robią tego po to, by lepiej widzieć, ale po to, by wyglądać zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Jednak nawet oprawki do okularów zerówek powinny być właściwie dopasowane. Należy pamiętać tutaj o indywidualnych potrzebach oczu danej osoby, a także o stylu życia. Tak samo, jak okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne. Jeśli wybierzemy tanie okulary, dostępne w marketach czy na targowiskach możemy spowodować u siebie uszkodzenie wzroku. W niektórych przypadkach wada wzroku pozostaje z nami już na stałe. Dlatego warto przemyśleć odpowiedni wybór oprawek. Warto tutaj zaznaczyć, że okulary zerówki damskie hurtownia oferuje nie tylko z uwagi na modę, ale również w celu ochrony wzroku. Nie brakuje osób, które pomimo braku wady wzroku decydują się na okulary zerówki np. dlatego, że na co dzień pracują przy komputerze. Na takie możliwości decydują się nie tylko osoby dorosłe, ale coraz częściej wykorzystuje się je u dzieci w wieku szkolnym. Dlaczego? Właśnie z powodu coraz częstszego spędzania czasu przed komputerem, monitorem, wyświetlaczami, czy interaktywnymi tablicami. Dzieci mają z nimi styczność nie tylko w domu, ale coraz częściej w szkole, gdzie wykorzystuje się je do urozmaicenia lekcji. Wówczas wzrok naszych pociech narażony jest na silne zmęczenie, przesuszenie, stany zapalne i uszkodzenia wzroku. Aby temu zapobiec, coraz częściej stosuje się okulary zerówki ze specjalnymi filtrami. Specjalne powłoki zmniejszają do minimum odbicia światła, dzięki czemu zmniejsza się uczucie zmęczenia podczas pracy przy monitorach i wyświetlaczach, poprawia się kontrast widzenia, a także jego ostrość.

 

Fakty i mity o okularach zerówkach

Wybierając okulary zerówki hurt powinniśmy zwrócić uwagę na to, by w okularach zastosowane były prawdziwe szkła, a nie jedynie kawałki plastiku. Plastik nie chroni naszych oczu. Jeśli chcemy mieć pewność, że wybrane oprawki okularowe są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów, a soczewki posiadają dobre filtry powinniśmy wybrać dobry punkt optyczny lub sklep internetowy. Sprawdzona hurtownia okularów zerówek, która posiada zadowolonych klientów może zaoferować najwyższej jakości okulary zerówki.

 

Ponadto, filtry w szkłach do okularów są bardzo ważne i naprawdę działają. Warto tutaj zaznaczyć, że powłoka antyrefleksyjna nie przekłamuje widzianego obrazu, a jedynie zmniejsza pobłyski światła, by nie męczyły oczu. Pamiętajmy, że nasze oczy są bardzo delikatnym i wrażliwym organem. Bardzo łatwo może dojść do ich uszkodzenia. Dlatego nie powinno się bagatelizować sprawy i kupować okularów w niesprawdzonych miejscach. Bez problemu możemy znaleźć doskonałe okulary nawet w internecie, ale musimy dokładnie czytać opisy, sprawdzić prawdziwość informacji i posiadanych przez oferowane okulary certyfikatów. Nawet okulary zerówki posiadają stosowne oznaczenia i certyfikaty, które potwierdzają prawdziwość i bezpieczeństwo zastosowanych filtrów. Wówczas nasze oczy będą chronione zarówno wtedy, gdy będziemy korzystać z urządzeń emitujących niebieskie światło, ale i w wielu innych sytuacjach.

 

Okulary zerówki nie są nam potrzebne tylko podczas pracy przy komputerze. Bardzo często wykorzystuje się je do oglądania telewizji czy nawet jazdy samochodem. Osoby, które nie mają wady wzroku doceniają powłokę antyrefleksyjną w okularach zerówkach właśnie podczas jazdy autem. Powłoka antyrefleksyjna doskonale chroni oczy przed pobłyskami światła, które mogą odbijać się od innych pojazdów, mokrej jezdni czy innych punktów świetlnych. Wykorzystując okulary zerówki możemy więc realnie wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy samochodem.

 

Jak dostosować kształt oprawek do twarzy?

Jeśli zależy nam na podkreśleniu swojego wyglądu poprzez okulary, warto sprawdzić, w jaki sposób dobrać okulary do twarzy. Każdy z nas ma inne rysy twarzy, jednak ogólny jej wygląd większość z nas ma dość zbliżony do konkretnego kształtu. Możemy mieć twarz podłużną, owalną, kwadratową, prostokątną lub trójkątną. Jeśli zdołamy ustalić, jaki kształt twarzy jest nam najbliższy, najłatwiej będzie ustalić, w jakim kształcie oprawek będziemy wyglądać korzystnie. W ten sposób możemy doskonale podkreślić swój wyjątkowy wygląd albo całkowicie go zepsuć. Dlatego nie należy bagatelizować tej kwestii i przed wyborem oprawek okularowych należy zawsze rozpocząć od ustalenia, jaki mamy kształt buzi. Osoby, które mają owalny kształt twarzy najlepiej prezentują się w dobrze podkreślonych kształtach okularów. Choć jest to bardzo uniwersalny kształt buzi, który daje największy wybór oprawek, to nadal musimy wystrzegać się podstawowej zasady. Jest nią niepowielanie kształtu twarzy dodatkami. Większość osób o owalnej buzi fatalnie wygląda w dodatkach o równie owalnych kształtach.

 

Jeśli masz raczej kwadratowe rysy, najlepiej będzie zdecydować się na subtelne i raczej lekko okrągłe okulary. Wiele osób o prostokątnej twarzy doskonale wygląda w okularach typu lenonki lub kocie oczy. Osoby o trójkątnym lub podłużnym kształcie twarzy doskonale wyglądają w okrągłych okularach. Można wybrać także oprawki okularowe z lekko wygiętym i wydłużonym fasonie. To bez wątpienia pomoże nieco zmienić wygląd twarzy i doda buzi ciekawego i świeżego wyglądu.

pixel